Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обзавеждане на стаите: хол

Go down 
+3
Andrea
Alex Louren
Admin
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 EmptyЧет Авг 14, 2008 6:53 pm

Андреа чу звънеца,поогледа се и когато не видя желание от страна на Аки
да отвори вдигна рамене и го стори тя-приближи се и леко открехна
вратата.През процепа видя младеж,който не познаваше.
-Акиии...
-Хей!-прекъсна
я въпорсният непознат-Аз...аз съм от съседната квартира и..сега съм
сам,затова..реших да дойда да подам ръка и..да се запознаем.А не е лошо
и човек да познава съседите си,нали?!-дружелюбно заговори той.
-Ъъ..Всъщност..да.-усмихна се Андреа и отвори широко вратата-Хайде!Заповядай!
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 EmptyЧет Авг 14, 2008 7:00 pm

-Мерси , аз съм Мат приятно ми е да се запознаем - и Мат протегна ръката си към непознатото русокосо момиче.
-Андрея и на мен - момичето също подаде ръката си и двамата с Мат се здрависаха.
-И ти ли си самичка в квартирата в момента или ... и знаеш ли някаде в гръда да има кино ? - попита момчето и загледа любопитно ...
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 EmptyЧет Авг 14, 2008 7:05 pm

-Да.Всъщност...предполагам.Даже ужасно много исках да ида,ама Аки-съквартирантката ми-отказа да ме заведе.Ех ама!Няма да и го простя!-започна да се оплаква Андреа.Както беше станало ясно вече днес говоренето й неможеше да спре.Мат поклати глава и се засмя.
-Аа..ще ми го покажеш ли къде е?!Ходи ми се,а...и идея си нямам къде се намира.
-Ами ще ти покажа къде предполагам,че се намира.-оплези се Андреа.
-И така става.-усмихна се Мат и стана от канапето.
-Ама ние сега ли..Сега ли тръгваме?!
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 EmptyЧет Авг 14, 2008 7:13 pm

-Ами ... ако може , все пак ти ще водиш.Апък аз неискам да ида и да се изгубя някаде из града да немога да намеря обратен път ... - и Мат и Андрея избухнаха в смях.-Така че аз съм още сега да идем ... а ти ? - и Мат погледа с тижен поглед Андрея.
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 EmptyЧет Авг 14, 2008 7:23 pm

-Еми може.Аз и без това няма какво да правя.На Аки не й се излиза,Бака спи..Впрочем..познаваш ли ги?!Ако не после ще се запознаете..
-Ами..-започна да казва нещо Мат,но бе прекъснат:
-Отивам само да се преоблека и идвам!-изтреля Андреа и се затича към стаята си.Наистина й се излизаше.Не бе мърдала от квартирата доста отдавна.
Мат я проследи с поглед докато вратата след нея не се тръшна,а след това се загледа в телевизора,мислейки за своите си работи..
След малко Андреа се върна."Такам..ключове,телефоните,мп3-то,запалката,цигари..."-преговаряще под носа си какво трябва да вземе.Винаги го правеше.И слагаше в джобовете си всичко,за което се сети,докато не се окаже,че вече са препълнени...Мат я гледаше изпитателно и кротко си чакаше.
-Така.Сега..вече съм готова.Можем да тръгваме!-усмихна се на новия си познат и загаси телевизора.
-Ама аз..гледах..-промърмора Мат.
-Еее!Нали на кино отиваме?!Ще гледаш там!-изплези се Андреа и го дръпна за ръката.Нямаше търпение да излезе от "хралупата си"...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обзавеждане на стаите: хол
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Настаняване :: Квартира "Москва"-
Идете на: