Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обзавеждане на стаите: хол

Go down 
+3
Andrea
Alex Louren
Admin
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyВто Юли 15, 2008 11:13 am

Обзавеждане на стаите: хол 3d___living_room_by_rmpj
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:00 pm

Алекс се бе нанесла в квартирата, но все още беше сама.
Бака щеше да спи в хола, но в момента беше в училището.
Двамата се познаваха от доста време. Алекс знаеше, че другата спалня е наета от момиче на име Акилина, но все още не я бе виждала - а и не я познаваше.
В момента 16-годишната седеше на дивана и гледаше "Галактически футбол" по плазмения телевизор.
Детското беше свръх зарибително и тя така се бе унесла, че дори не чу кога се позвъни на вратата.
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:06 pm

Otvun stoe6e Andrea.Tq su6to trqbva6e da bude v tazi kvartira.4yva6e 6yma ot televizora 4ak otvun...Sled kato nikoi ne i otvori momi4eto plaho otvori vratata leko.
-Ehooo!Ima li jivot tyk?!-provikna se ot vratata bez da preska4a praga.V rezyltat na vikovete Aleks nai-posle se be vurnala na zemqta i vidq stoq6toto do vratata momi4e...
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:12 pm

-Влизааай - провикна се тя и пак погледна към огромния плазмен телевизор.
-Здрасти! Аз съм.. - започна жизнерадостно пусото момиче.
-Тихо-тихо! После ше кажеш! Сядай и гледай! - скастри я Алекс, а после извика - Давай Рокет! Подай на Микро Айс беее!
Андреа явно вече съжаляваше, че е дошла тук - първия срещнат бе откачено момиче. Laughing
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:20 pm

В същия момент на вратата се появи Аки..вратата беше открехната затова момичето я побутна с крак и веднага щом влезна седна на земята като огромната раница се струполи от раменете й...куфара се стовари на земята..,но китарата беше внимателно поставена на земята..
-Привеет-провикна се Аки
-Здрасти-усмихна се Андреа..а Алекс продължи да си зяпа към тв-то
-Приятно ми е Акилина съм аз..но може да ми викате Аки
-Аз съм Андреа..приятно ми е-усмихна се отново момичето..
-Аз съм Алекс-провикна лекичко момичето без да отклонява погледа си от плазмата
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:38 pm

Andrea se oburna kum Aleks:
-Aaam..ima li mnogo do kraq na film4eto?!
-Shhht!20 minyti!-otgovori i tq bez da otdelq pogleda si ot predavaneto.Andrea i hvurli edin pogled,a posle pogledna i Aki.Svi ramene v znak na bezrazli4ie i pusna vsi4ko,koeto durje6e v rucete si na zemqta.Vsi4ko se stropoli na kamara v sredata na staqta.Sled tova momi4eto se pribliji kum drygite dve i sedna na zemqta do divana,na koito be sednala Aleks.Zagleda se v1v film4eto i..izglejda i dopadna.Iliii...po-skoro samo taka izglejda6e...
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:43 pm

Аки стана от земята..взе си нещата,влезе в своята стая..остави нещата си и отново се върна в хола..отиде до хладилника и извади един спрайт..
-Някой да иска нещо!?-попита момичето
-Сирене!-извика Алекс..
-Мм не знам дали има..
-Дай мии-отново извика Алекс без да отделя поглед от плазмата
Андреа се засмя..-Забавна си-обърна се момичето към Алекс,но тя в момента си мислеше само за филма и сиренето..
-Ето ти купичка със сирене..само това намерих-каза Аки и подаде купичката към Алекс..след което седна на единия от диваните и се излегна..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:52 pm

Ашитака влезе в квартирата носейки покупки. Подсвиркваше си нещо когато осъзна, че от хола идва шум.
Отиде и...:
-Я, мацки! - ухили се той.
-Здрасти. Ти си...? - попита Аки и се изправи на крака.
-Бака. Приятно ми е. Аз също съм наемател тук... нооо...не очаквах....
-Такава бъркотия? - опита се да довърши Андреа.
Привлече вниманието му.
-Всъщност... - забеляза той купчините по пода - Мммнеее - каза колкото и трудно да му беше - Не очаквах 3 момичета.
-Дааа май сме много. - засмя се леко Аки.
-Чакайте - имам списък - обади се Аш. - След мен стая е наела Алекс Лоурен - коя от вас е Алекс?
-Тя! - посочиха я другите две.
-Значиии... на нея се пада втората спалня. Трета наемателка по списък е била Акилина... (той премълча това, че стаята се е падала на него и каза) - Ти взимаш спалня номер 1.
Аз оставам в хола, а ти....
-Андреа.
-Андреа. Тиии.. остава да спиш при Алекс или при Аки.
-При мене - вдигна ръка без да откъсва поглед от тв-то Алекс. Явно все пак имаше част от нея на ТАЗИ планета.
-Е, тогава е решено. А сега поразчистете тук. Ииии.. никакво ядене в хола! Все пак..това си е моята стая! - засмя се чаровно той и занесе покупките в кухнята.
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 9:56 pm

-Поне спрайт мога ли да пия-усмихна се леко Аки
-Мм.. да спрайт може,позволено ти е-усмихна се и Бака..
имаше хубава усмивка и това направи впечатление на Аки
-Да ти помогна ли с покупките-отново се усмихна на момчето..
-Не..не мисля че е нужно..-усмихна се и момчето
-Добре-отвърна Аки и се обърна като се запъти към дивана..и когато го достигна отново се пльосна на него без желание за каквото и да било...
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyПет Юли 18, 2008 10:00 pm

-Хайде - изправи се Алекс.
-Хайде какво? - попита Андреа.
-Неее Хайде КЪДЕ? - поправи я Алекс и я задърпа към спалнята - Ела да си оставиш нещата. Иии... аз ще спя откъм прозореца.
-Добре - просто кимна Андреа.
-Хей, а някоя ще ми помогне ли за вечерята? - попита Аш.
-Аки е свободна май - отговори Андреа преди Алекс да я дръпне в стаята и да затвори след нея.

*Пиши направо в спалня 2.
Аки и Бака да пишат в кухнята
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 10:28 am

Бака се събуди съвсем рано сутринта... на пода.
-Ама че... малък диван - зачуди се той и се изправи.
Отмести масата и направи няколко упражнения, а после стана и както беше само по дънки се запъти към банята.
-Ще има да почакаш... - появи се сънена Андреа.
-Що? - ни разбра той.
-Алекс сега е вътре, после е Аки, а после аз.
-Ама аз станах преди тебе - засмя се Бака.
-Да, но аз съм момиче.
Бака изпуфтя и се върна в хола.
-Това е то... да делиш квартира с мацки си има и своите лоши следи. Laughing
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 11:37 am

-oхоо добро утро сладури-появи се от някъде Аки
-Добро утро-нацупено отговори Бака..
-Кво ти е бе?!-зачуди се момичето и седна до него на дивана..
-Ем тука сте се уговорили за банята без мое присъствие и ся съм последен..
-Хах...споко аз имам да измия само едни зъбки..ако не те е срам влизай с мен-усмихна се Аки и се запъти към хладилника като си извади портокалово сокче..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:15 pm

-Емиии... добре - аз пък имам само да се изкъпя. Обещай че няма да надзърташ зад параванчето и сме ок.
-Ммм май съм излишна тук, а? - засмя се леко Андреа.
-Абе Анди - вие с Алекс разбрахте ли се за леглото? - зачуди се Бака, а после се провикна - Алооо госпожицата със сокчето...а не бъди скръндза а? Вземи и на мен. Иии да знаете - 3 момичета сте - ще чакам закуската да бъде сервирана след 20 минути.-направи се на шефче той.


Последната промяна е направена от Admin на Съб Юли 19, 2008 12:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:21 pm

-Ето ти сокче-подаде Аки на момчето..-И щом не даваш няма да надничам Rolling Eyes -усмихна се леко тя
-Аз като се позамисля също трябва да се изкъпя,но с тоя мързел не знам кога ще го направя - изсмя се Аки
Андреа само ги наблюдаваше и се подхилкваше леко..
Аки седна на дивана и отпи от сока си..след това го остави на масата..изправи се и загледа през прозореца..
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:28 pm

-Абе всъщност колко е часа? - потърси Бака часовник.
-Минава 11 защо? - погледна го Андреа.
-Какво?!?! закъснявам за училище!! - каза той и трескаво започна да се облича.
-Ама... събота е глупчо. Няма училище. - засмя се Аки.
-Ако си директор - има!
-КВО?!?!?! - Опулиха се всички.
-Да.. приятно ми е - директорът на училище "Възраждане" - а сега тръгвам - и да не намеря кочина като се прибера ей! Оууу и изведете оная от банята - да не се удави?!? Laughing - казвайки това той излезе без дори да закопчава ризата си, която на всичкото отгоре не беше и гладена.
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:30 pm

-ЪЪ ся кво-упули се Аки-..тамън ми стана интресно и тоя изчезна...усещам как цял ден ще си лежа на дивана...
Алекс се подаде от банята..-Кво става има ли закуска?!
-Не няма..шефа ни отпраши-усмихна се Андреа..
-Няма аз да готвя!!-веднага изкрещя Аки..аз ще си лежа Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:44 pm

След няма и 30 минути Бака се прибра.
-Охооо я да видя сега кой чисти и кой мързелува!
-Ние чистим - тя мързелува! - Алекс набързо изклюкари Аки.
-Така ли? Ехооо Богданкеее айде да измиеш чинийте. - засмя се Бака и седна на дивана.
-Е кво ще правим днес цял ден? - мрънкаше Аки.
-Амиии... тъй като то се е видяло че от вас храна няма да получа... Какво ще кажете за... pizzaaa ?
Аз ще черпя - вие просто се съгласете.
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 12:47 pm

-Ех добре добре-измърмори Аки и тръгна към мивката..да мие чинии...
-никога не ми е вървяло с миенето на чинии...веднъж бях на море с наще и ме накараха да мия..и майка веднага почна да ме будалка..беше ужасно..
-Мрън мрън мрън-разлигави се Алекс..
-Не ми мрънкай няма да ти дам сиренце-ядосано измърмори Аки..и продължи с миенето на чиниите..
Върнете се в началото Go down
Rei

Rei


Брой мнения : 10
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 1:01 pm

-Ехоооо? Има ли някой? - пред вратата стоеше момче с бяла бухнала коса носещо половер и зелена ризка отдолу
Обзавеждане на стаите: хол 4328529
-Кой е? - попита глас от квартирата.
-Рей от съседната квартира. Идвам... искам да се запозная със съседите. - чувстваше се все по-глупаво той. А какво ако Инуяша разбереше, че е тръгнал хей така да се запознава с хората?!?
Да но... не издържаше повече на това да бъде сам в огромната си стая.
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 5:51 pm

Алекс излезе пред вратата.
-Здрасти. - усмихна се Рей.
-Ооооо готина коса! - забеляза веднага тя.
-На брат ми е същата. - усмихна се Рей.
-Готино! А моята е розова. Хахах - Аре де - кво стоиш като изтокан? Ще влизаш ли? Тъкмо ще те запозная с другите. - покани го момичето.
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 5:59 pm

Момчето влезе малко стаписано и забеляза още две момичета и едно момче..
-Здравейте-усмихна се леко той..
-Здрасти-побърза да отговори Аки като се размаха и пяна се разпада по земята..
-Ти ще миеш ли или ще мърсиш апартамента?!-пошегува се Алекс..
-За твое сведение..-започна Аки,но беше прекъсната от Бака,който беше сложил пръст на устните й..
-По-добре мълчи..че иначе ще си изпатиш-каза момчето и се усмихна лекичко на момичето
Върнете се в началото Go down
Inyqsha

Inyqsha


Брой мнения : 9
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 6:06 pm

В това време Инуяша тъкмо се прибираше и минавайки по улицата видя брат си в компанията на....
-Алекс - изсъска Ину злобно и се запъти натам. - Какво правиш тук? - дръпна той рязко Рей.
-ТИ какво правиш тук?!? - извика Алекс.
-Казах ти да не се доближаваш до тия! Казах ти! А ти дори...говориш с нея! Прибирай се веднага!
-Инуяша... - беше онемяла Алекс
-Да - отново съм тук.. - отвърна той - С тебе ще се разбирам по-късно....Али! - процеди Инуяша и тръгна след брат си като на излизане хвърли злобен поглед на останалите...
-Чао..-едва успя да промълви Рей преди брат му да затръшне вратата.
Обзавеждане на стаите: хол Tender10

-Този пък кой... беше?
-Вече не знам - отговори тихо Алекс.


Последната промяна е направена от Inyqsha на Съб Юли 19, 2008 6:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 6:12 pm

-Инуяша подожди! - извика Алекс и се затича към вратата, но там Бака я спря:
-Ти луда ли си?!? Да не мислиш, че ще те пусна при него??? Знаеш, че няма да стане така че..стой си на мястото.
-Кой е тоя? Алекс, вие познавате ли се? - полюбопитства Андреа.
-да! - извика розавокосото момиче в отговор.
-НЕ! - кресна Бака - Не го познаваш Алекс. Той е призрак... не е някогашния ти познайник.
-Аааа ясно - обади се Андреа.
-Нищо не ти е ясно!! - развика й се Алекс и отиде в стаята си затръшвайки вратата.

*Ину, ние уж не се познавахме с Аки и Бака...ся направи манджа с грозде ама..не ти се бъркам... и се пак... пооправи си поста.
Върнете се в началото Go down
Inyqsha

Inyqsha


Брой мнения : 9
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 6:21 pm

Не ме интересуват другите - ТЕБ съм те познавал!
иии добре - ще си едитна поста.

Инуяша вървеше без да откъсва поглед от брат си но... мислено... беше при Алекс - или по-скоро..тя беше с него. Рей не можеше да я замени колкото и да се опитва.
Алекс някога му бе приближена... и макар Инуяша да я държеше наистина изкъсо... тя се развиваше и ставаше... перфектната машита за убиване, а сега... тия я бяха размекнали. Приятели, гаджета, дом... що за глупости... Той бе единственото, което момичето с розовата коса имаше - и тя бе единственото на което той държеше... Щеше да си я върне!
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол EmptyСъб Юли 19, 2008 6:54 pm

Аки,Андреа и Бака стояха посредата на хола и мълчаха..изведнъж Аки каза:
-Аз ще доизмия чиниите..че скоро трябва да се яде в тях..
никой нищо не каза..другите двама седнаха на дивана и настъпи гробна тишина..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обзавеждане на стаите: хол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обзавеждане на стаите: хол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Настаняване :: Квартира "Москва"-
Идете на: