Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обзавеждане на стаите: хол

Go down 
+3
Andrea
Alex Louren
Admin
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 9:14 pm

"Da be..6te me razveseli..."-pomisli si Andrea,no vupreki tova stana i izleze ot staqta.Otide pravo v hola.Pone..s televiziq moje6e da se zanimava...Vleze i se prosna na divana.Sqka6 tank be minal prez neq.
-Hey,kakvo ima?!Kaji sega!-pribliji se do neq Aki i sedna na malkoto mqsto,koeto be6e ostanalo ot divana.No Andrea ne pomrudna,za da i napravi pove4e mqsto..
-Ni6to mi nqma!-otse4e tq bez da se zamisli,no qsno i li4e6e,4e tova dale4 ne e taka...-Aleks..nqma li q?!-opitva6e se da vqrva,4e tq 6te se vurne...Aki svede pogled i neznae6e kakvo da otgovori,tui kato ve4e problema i be6e qsen...
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 9:19 pm

-Ох добре няма да те занимава с тъпите ми въпроси затова отивам да ти направя супа...-рече Аки и стана от дивана..
Андреа сякаш не я чуваше..а Аки продължаваше ли продължаваше да дрънка разни глупости...скоро супата беше готова и момичето побърза да я занесе на Андреа..
-Ето заповядай..
-Не ми се яде...
-ОО не ме карай да те храня като бебе...а в случая аз съм бебето а Бака е баткото..а него го няма..затова яж..-опита се Аки да развесели другата но явно не се получи много
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 9:48 pm

-A kude e toi vsu6tnost?!-seti se Andrea-Ami Aleks?!Tq kude e?!Koga 6te se vurne?!-produljava6e tq.
-Ami..neznam kude e.Nadqvam se da se vurne oba4e.-prizna Aki-A Aleks...-ne produlji izre4enieto momi4eto-Hayde deeee!Qj!6te me obidi6,ako ne q pipne6!
-Dobreee!-otgovori Andrea i s nqkakvo glupavo bezrazli4ie topna lujica v sypata i zapo4na da oglejda sustavnite i 4asti.-Dobre izglejda!-ysmihna se na momi4eto do neq i q opita-Mmmda.I e vkusna.Zna4iii..moje6 da gotvi6?!
-Daa..Moga!-otgovori i Aki
-E,az puk nemoga.Ama...moje da me nay4i6 Rolling Eyes
-Xaxa.Dobre!Nqma problem.
-Aaami..Tukmo sega za ve4erq.Nali Baka i...Aleks kato si doidat..da ima ve4erq-predloji Andrea i pak svede pogled v zemqta.Znae6e,4e Aleks nqma da se vurne..no sqka6 yspqva6e da povqrva,4e tova ne e taka..
-Da-moje!-ysmihna i se i Aki-Ama purvo si izqj sypata i togava!
-Dobre! Smile -zapo4na da qde Andrea.Sypata naistina i haresva6e...
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:00 pm

-Радвам се че супата ти харесва..-усмихна се Аки-но не мислиш ли че не е достатъчна само за една вечеря..предлагам да сготвим и още нещо..ти какво мислиш
-Съгласна-кимна Андреа и продължи упорито да яде от супата..
Аки седна до нея на дивана и се усмихна..
-Бебее-оплези се момичето
-Оо недей имитира Бака-ухили се Андреа
-Аз да имитирам Бака да да....мечтай си...-изхили се Аки
-А тии да не го харесваш?-изведнъж измърмори Андреа
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:08 pm

-Ami az..Az..-ysmihna se Aki i sqka6..se iz4ervi.-Daa...az..
-Xaxa-qsno.Haresva6 go!Znaeh si!-bytna q Andrea.
-Emi...da-haresvam go!
-Exeeee...Samopriznanieto na ve4erta! Laughing -Emi..otivate si mejdydrygoto...Ami toi teb?!-posledva vuprosa.
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:11 pm

-Защо не попиташ и него?-усмихна се Аки..-Аз не знам...
-Добрее ще го питам-уплези се Андреа
Аки сведе глава..
-Ей какво има-попита русокосата
-Нищо просто Бака ми липсва...скучно е без него..няма кой да ме лигави
-Тии май си хлътналаа-и Андреа побутна Аки..
-Ех добрее много признание за една вечер Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:16 pm

-Eee spoko!Toi 6te doide!Vse pak..tyk jivee!Kudeto i da hodi..tyk 6te se pribere-po6egyva se Andrea.Obstanovkata sqka6 se be razvedrila-I Aleks 6te si doide daje!Ama znae6 li?!Az naistina 6te go popitam.
-Aaami..popitai go!
-Razbira se,4e 6te go napravq!-otgovori Andrea,makar da se pritesnqva6e da go napravi.Vse pak..Baka be6e nepoznat...-Hayde sega da gotvim.To est..ti da gotvi6,a az...-ne dovur6i izre4enieto si Andrea.
-Tii..kakvo?!-ne razbra Aki
-Ami az..az..6te se y4a! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:19 pm

-Ама знаеш ли как ме мързи да готвя... Very Happy Very Happy -исмя се Аки.. ще направя набързо една супа..и ще сготвя ориз..най-лесно и бързо става..предполагам че Бака няма да има нещо против...
-Мхм-само кимна с глава другата..
-А ти за да не стоиш безразлично ще ми помагаш..
-Добрее-усмихна се Андреа и двете се запътиха към кухнята
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:24 pm

Aki trugna napred,a Andrea sled neq.Napraviha dve tri kra4ki kogato Andrea se metna na vrata na drygata.
-Men puk me murzi da vurvq! Laughing
-Ah tiiii!-zasmq se Aki i produlji s momi4eto na gurba si.
-Nalqvooo!Leko s kasata na vrata!-komandva6e otgore Andrea,no Aki..ve4e q be blusnala leko v1v vratata.Momi4eto se pusna i stupi na zemqta.
-Aaa..za6to sleze?! Laughing -zasmq se Aki
-Aa..ne,ne!Predpo4itam da stigna jiva do kyhnqta! Laughing
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:28 pm

-Тва скачане може да го изпробвам някога на Бака-засмя се Аки...
-М да ще му хареса-засмя се и Андреа..
-Ах тва момче ако не дойде скоро ще се направя че му се сърдя...
-Но няма да издържиш дълго-допълни другата
-Мда права си...той ми действа много странно..
-Да даа разбрахме че си влюбенааа
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:40 pm

-Samo..samo da ne ni otrovi6 segaa..Kato se zamisli6 za Baka..i koi znae kfo sh sloji6 v...ne6toto koeto 6te gotvi6.T.e. .. 6te gotvim-po6egyva se Andrea
-Daa be!Nali za tfa si mi!Za nadziratel!-otvurna i Aki
-Da!Mnooogo 6te vnimavam.Kato gleam..mai ne ti izliza ot glavata,4e..neznam..
-E..podrobnosti.Hayde sega!Podai mi onazi kypa i ela da ti kaja kakvo da izvadi6 ot hladilnika.
-Exee..Ama ti mai..me vzima6 za..
-Pomo6tnik gotva4!-dovur6i drygata
-Da-dobre!-ysmihna i se Andrea i izpulni zarukata i...
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 10:47 pm

след малко вечерята беше готова...но момичета все още бяха сами..нито следа от Бака нито от Алекс..
Аки сервира на масата всичко..и с Андреа седнаха и зачакаха..почахака около 10 мин..но тъй като никой не дойде...двете започнаха да ядат сладко сладко...скоро на масата бяха останали само две порции..
-Мисля че трябва да се спрем-изхили се Аки...
след което стана и сабра останалото като го сложи в фурната за да седи топличко
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 11:01 pm

-Hey,Aki..Hayde da spi6 pri men,ako..Baka ne se pribere i..ako ima6 jelanie,razbira se..-otpravi molba Andrea.
-Az..No za6to?!-osumni se drygata.
-Ami..Aleks q nqma a...neiskam sami4ka..6te doide6 li pri men?!
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 11:08 pm

-Емиии добре-усмихна се Акилина..-Аз мисля след време да предложа на Бака да дойде в моята стая..че като гледам не му е много удобно на това тясно диванче-засмя се Аки
-О да..онзи ден се събуди на земята-засмя се и Андреа
-А кога ще си лягаме-прозя се Аки..не че ми се спи ама аз да си попитам Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyНед Юли 20, 2008 11:24 pm

-Aaami...hayde sega!-predloji Andrea.Aki kimna v znak na suglasie.
-A..kude 6te spim?!V moqta ili v...va6ata staq?!
-Ami..6te spim v na6ata!Ama az sh spq na mqsoto na Aleks!-otgovori i Andrea,zapluvaiki si mqstoto na..priqtelkata si,ot koqto vsu6tnost nqma6e i sleda.
-Dobre!No da znae6,4e ako se vurne Baka..stavam!-ysmihna i se Aki
-Da-nqma problem.A iii...verno-ne go ostavqi na tozi divan..ne e ydoben za sun..
Dvete se zasmqha i trugnaha kum staqta.Andrea burzo sloji pijamata si i se hvurli v legloto.Sled neq doide i drygata,legna do neq i vuzduhna.
-Hey,kakvo ima?!-popita Andrea-Baka?!
-Daa..4ydq se...Kude li e?!Lipsva mi...-oplaka se Akilina
-Ama toi..Heeey,toi 6te se vurne!Ela sega da te gy6na i da spim.Puk toi..6te si doide!-ysmihna se s posledni sili Andrea i se sgy6i do Aki.Izglejda6e izmorena,zatova zatvori o4i...
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:00 am

Аки и Андреа седяха пред плазмата..е Аки определено не седеше..а по-скоро се беше излегнала Laughing Laughing а другата я гледаше упулено
-Егати заспалото същество дет си-измрънка Андреа
-Емии Бакааа-измрънка и Аки..-липсва миии-ще направя закуска
Аки стана и веднага отиде в кухнята като веднага извади 5 яйца и мляко..и направи смес за палачинки
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:16 am

Andrea izti4a sled neq.
-Aaxa.Pak li sh capa6 kynqta?! Laughing Ama az nqqqma da 4istq!Oba4e vij..moje da qm spiiseen -mrunka6e Andrea,no Aki dori ne q 4yva6e.Moje bi be 4yla samo purvoto izre4enie...
-AAbe ei!Q ne se zaka4ai!
-Xax.Dobre.-izplezi se Andrea i se mahna ot kyxnqta i ostavi priqtelkata si sama,a tq se vurna v hola..Be6e sigyrna,4e na Aki 6te i dosky4ae sama..
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:21 am

-Де отиде ся..върни сеееееее-извика Аки
-Е аз да не преча затва-усмихна се Андреа
-Идвай веднагаа иначе после няма палачинки
-Е добре,добре идвам идвам-измрънка Андреа и се запъти към другата
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:31 am

-Oooba4eee..Iskam da ima na pala4inkite smetana otgore i 6okoladov pulnej.I iskam 3v1.Iskam i sprite.I iskam da idem posle na razhodka!-zapo4na da izrejda jelaniq po putq si Andrea.
-Exee..O6te ne6to iska6 li?!-opuli se Aki
-Vsu6tnost..da-iskam.Iskaaam...
-Neiska6!-be prekusnata misulta na Andrea..-Edno po edno.Ne sum Aladin,4e..vsi4ko navednuj!
-Aa..dobre.Ama..-produljava6e da mrukne Andrea,a Aki mai..ne i obru6ta6e osobeno vnimanie.-Ama az naistina iskam smetana na pala4inkata i iskam 6okoladov pulnej!Ne se 6egyvam!-produljava6e.Aki otnovo ne i oburna vnimanie.Andrea se nerve6e ot fakta..-Abe..-zakanitelno zapo4na tq kogato..vidq 4e kupata s1s smesta e suvsem blizo do neq.Vze lujica i nagreba ot neq..Sled koeto be izpratena pravo v liceto na Aki Laughing
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:38 am

-оохоо Бака има късмет че не е тук..той не обича мръсотията..а май към това се целиш а?-закани се Аки
след което взе тубата с шоколад и я насочи към Андреа...
пльос..и шоколада вече беше върху лицето на Андреа..а по лицето на Аки имаше сметана...
-Даа добрече Бака не е тук...иначе щеше да ни нашляпа-изсмя се Андреа..
-Ахахаах можем да гадаем но дефакто не знаем какво наистина може да направи-усмихна се Аки tongue tongue
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:46 am

-Da!Moje da se s1uzim iii...da bude6 nacapana ot glava do peti! Laughing
-Da be!Nai-mnogo ti da si nacapanata!-Izrumja Aki i bytna Andrea.
-Oyff..kak ne!Ama Aki..6to da ne nacapame nego!?-ysmihna se momi4eto-Moje da e seksi s..6okolad i smetana!A i..opredeleno 6e e sladuk!
-Mmda.Ideq..
-A posle..ti 6te.my mahne6 vsi4ko i 6te go iz4isti6,taka 4e..-zasmq se Andrea
-Ah tii!-zakani i se Aki i dvete hyknaha v bqg okolo divana..
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:49 am

-Сега ще видиш сега ще видиииш-закани се Аки и когато настигна Андреа двете паднаха на земята..
другата се задърпа..но Аки пак се закани:-Ах тии знам че имаш гъдеел знаааам
-А не нямам гъдел-категорично отговори Андреа но Аки вече я гъделичкаше по корема и краката а другата се превиваше от смях Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 11:58 am

-Ah tiii!-edvam si poema6e vuzdyh Andrea-6te..6te vidi6!Samo...samo da stana iii..-ne yspq da dovur6i.Gur4e6e se kato riba na syho,a Aki si ymira6e ot smqh! Laughing
-Aaa!Padna li mi?!-produljava6e da q gudeli4ka bez da spira..
-Akiiii!molqqq se spri!Spri deeee!-pomoli Andrea i nqkak si se izmukna izpod priqtelkata si.Obkra4i q i zadurja na poda i nai-posle si poe duh.-Takaa..e dosta po-dobre...
-Aa..neiskam na poda!Are hoim se kupem?!Vij se,a i ..vij men!4e posle trqbva i da iz4istim.Vij kakvo napravihme!-mrunka6e Akilina i se opitva6e da stane.
-I az sum za kupaneto!Ama..ne mi se 4istiii!-stana Andrea i se prosna na edin ot stolovete.
Върнете се в началото Go down
Akilina

Akilina


Брой мнения : 58
Join date : 18.07.2008
Age : 32

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 12:11 pm

-Ее добре..явно пак аз ще чистя...-измрънка Аки..
-Е кой влиза първи в банята?-попита Андреа..
-Не знам айде двете заедно с бански Laughing Laughing Laughing по забавно ще е
-Ми добре..само Бака да не ревнува-пошегува се Андреа..
-Няма няма и за него има време..само да дойде...-каза Аки и сведе глава..но веднага след това се затича към стаята облече си банския и след малко донесе и този на Андреа..
Върнете се в началото Go down
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 EmptyПон Юли 21, 2008 1:01 pm

Vla4e6e se bavno sled neq,a po zemqta ostavaha stupki ot pqna,tui kato ne si napraavi tryda dori da se izbur6e.Otide v hola i zastana v sredata na staqta,a ot neq kape6e voda.
-Eee..sq i sled teb li da hodq da bur6a?!-vumyti se Aki
-Aaaami...4isti sq!-izsmq se Andrea i q gleda6e s interes.
Sled malko vratata se otvori i v staqta se poqvi Baka.
-Opaaa..-izmurmori si Andrea i go pogledna..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: хол   Обзавеждане на стаите: хол - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обзавеждане на стаите: хол
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Настаняване :: Квартира "Москва"-
Идете на: