Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА EmptyПон Авг 25, 2008 10:15 am

Алекс е щяла да го затвори още преди около седмица, но не е успяла заради смяната на паролата която направих...
Давам ви още известно време да си играете и да си размените координатите - другия път който вляза форума се закрива - ЗАВИНАГИ!
Не стига, че сте съсипали всичко почти с флууд, спам и неориентирани постове ами... Ох не е моя работа да ви обяснявам за момента - ако искате пишете мнения след моето и ако желаете ще оставя форума да си играете както искате - но няма да имате админ и модератори - ще ви оставя да си правите каквото искате.
Добре, това е за сега от мен - ще се пази ли форума или не - вие си решавате - но нито аз, нито Алекс, нито Рей, нито.... оня нещастник "брат му" ще влизат тук повече.
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Andrea

Andrea


Брой мнения : 44
Join date : 18.07.2008

ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА EmptyПон Авг 25, 2008 11:05 am

Без теб и Алекс на мен ми е все таа дали ще е отворен форума или не... Neutral
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА EmptyПон Авг 25, 2008 1:09 pm

Да би мирно седяло , не би чудо видяло са казали хората ...Въпреки , че съм сигурен , че постовете кадето се флууди могат да се скрият ама айде ... Smile Мен ми е все едно вече ... то като ви няма вас аз с Ники , Данте и Каел мога да си пиша в скупе .... правете кф0т искате ...
Върнете се в началото Go down
Dante

Dante


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2008
Age : 33

ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА EmptyПон Авг 25, 2008 3:34 pm

общо зето и намен мие се едно нали с минди и Каел и мат мога да си лафя такаче както си решите Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/fraktyra
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА EmptyПет Авг 29, 2008 12:26 pm

Решено - форумът остава на произвола на съдбата - просто... яд ме е само за старанието дето е проявено - всичко беше добре измислено ама... тъпо се получи с присъствието на НЯКОИ hoftefes Е приятели - това е. Сбогом от мене
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Sponsored content





ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА   ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЗАТВАРЯНЕ НА ФОРУМА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Преди да започнете: Важно! :: Новини-
Идете на: