Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyПон Юли 14, 2008 10:49 pm

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Bedroom
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyПет Юли 18, 2008 11:24 pm

Мат бе пристигнал в квартирата.Той едвам успя да си отвори вратата защото носеше два куфара с дрехи с него.След като влезна в квартирата и си оправи багажа по шкафовете.Той реши да си легне защото беше много изморен ...
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyСъб Авг 16, 2008 6:10 pm

Днес Мат стана меко казано късно.Но след снощната вечер през която обикаля целия град , той се беше изморил много.Мат стана и след като се облече тръгна да отива до кухнята защото беше гладен.Но когато отвори вратата насреща му се показа едно русичко момиче със сини очи.Мат първоначално се стресна защото му бяха закали , че в квартирата са само момчета , но после се сети , че в неговата стая ще спи и едно момиче.
-Добър ден , аз съм Мат приятно ми е да се запознаем.-каза момчето като подаде ръката си на момичето.
-Ники ... и на мен също. - каза момичето като се изчерви леко.Мат само се сви и момичето влезна в стаята а той продължи към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Bloody

Bloody


Брой мнения : 23
Join date : 18.07.2008
Age : 30

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyСъб Авг 16, 2008 6:28 pm

Русата остана леко потресена и за няколко секунди беше замрьзнала...след това се осьзна и се приближи кьм леглото. Седна на края на леглото с се отпусна на него...
"Хеи зна4и това е ськвартиранта ми..."
Ники зяпаше тавана и си мислеше за не6то.
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyСъб Авг 16, 2008 6:40 pm

Мат влезна забързан в спалнята.Той отиде до гардероба и извади от там едни дънки и една тениска.След това ги остави на леглото и съблече тениската си.Момичето видя Мат и само се усмихна лекичко.След като съблече неговата тениска и облече другата Мат се събу и обу дънките.
-Ам такова ... ние с Данте ще ходим да купим бира и нещо за ядене ... искаш ли да дойдеш с нас ? - попита Мат и се загледа по - добре в момичето.Докато чакаше отговор Мат си помисли "Доста е красива"
Върнете се в началото Go down
Bloody

Bloody


Брой мнения : 23
Join date : 18.07.2008
Age : 30

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyСъб Авг 16, 2008 6:57 pm

Русата изгледа Мат и се усмихна срамежливо...
-Немога да откажа...Все пак това е пьрвата ми ве4ер тук...
Ники стана от леглото и си брькна в раницата.От там извади една синя тениска която метна вьрху оранджевата си тениска. Реши да запази 4ерната плисирана пола....
-ако вие сте готови...можем да трьгваме...
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ EmptyСъб Авг 16, 2008 7:07 pm

-Ами аз съм готов ... Данте сигурно още се приготвя като го знам какъв е ... ние се разбрахме да се чакаме в хола ела да идем там - каза Мат след което се усмихна на момичето.Ники само кимна с глава в знак на съгласие и тръгна към вратата.Мат отвори вратата на момичето и след като тя излезе , той излезна и затвори вратата като си мислеше "Много е красива ... определено няма да остана безразличен към нея".След което двамата отидоха в хола и зачакаха Данте като пуснаха да гледат някакъв филм по огромния плазмен телевизор...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ   Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обзавеждане настаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ МАТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Настаняване :: Квартира "Амстердам"-
Идете на: