Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение EmptyСря Юли 16, 2008 11:25 am

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение SorrentoIcecream
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Bloody

Bloody


Брой мнения : 23
Join date : 18.07.2008
Age : 30

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение EmptyНед Авг 17, 2008 3:23 pm

След много мрьнкане русата бе убедила приятелите си да отидат да хапнат сладолед.
"Все пак това е едно от удоволствията в живота!'-бе се оправдала русата. От време на време поглеждаше към Мат,като гледаше да не я забележи.Когато стигнаха до щанда тя си порц4а лимонов сладолед и за4ака приятелите и да си порь4ат.


Последната промяна е направена от Bloody на Нед Авг 17, 2008 4:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение EmptyНед Авг 17, 2008 3:33 pm

-За мен две топки Сити - каза Мат след като беше огледал много добре какви видове сладолед има ... Данте също си поръча две топки Сити а Клаудия още се чудеше и незнаеше какво да си избере.Данте само се доближи до нея и я попита :
-Хайде , избра ли си ?
-Ами не ... немога да реша какво ми се яде.
-Чакай сега ще ти зема нещо което съм сигурен , че ще ти хареса - каза Данте и след като зе и на Клаудия като неговия и на Мат сладоледа се запътиха да търсят магазин в който да могат да напазаруват за вкъщи.Клаудия и Данте вървяха малко по напред и си говореха нещо като се държаха за ръце а Ники и Мат бяха останали по - назад и двамата мълчаха ... може би и двамата ги беше срам.По едно време Мат наруши мълчанието като попита :
-Одеве така и неми отговори как така такова красиво момиче си няма приятел ? И ако може да ми кажеш , как свърши мача ? - попита Мат и загледа момичето което пак започна да се изчервява.
Върнете се в началото Go down
Bloody

Bloody


Брой мнения : 23
Join date : 18.07.2008
Age : 30

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение EmptyНед Авг 17, 2008 4:41 pm

Ники пак погледна все едно ще умре от срам...
-А-а-аз....ами незнам...Просто...Може би просто не бях срещнала подходящото мом4е Embarassed ...-притези думи тя срамежливо погледна Мат в о4ите.
-А ма4а...ТРИ НА ДВА....,но незнам за кой....
Върнете се в началото Go down
pistols

pistols


Брой мнения : 35
Join date : 18.07.2008

Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение EmptyНед Авг 17, 2008 4:52 pm

Докато си говореха така Мат и Ники бяха изостанали доста от Данте и Клаудия.И не след дълго разбраха , че са ги изгубили напълно.
-Ами ... така и така няма да ги намерим , ако искаш може да се разходим из града , апък може и на кино да идем ако искаш ? - попита момчето като загледа момичето с любопитство.
-Ами ... хайде първо да се разходим и ще видим може и на кино да идем! - каза Ники след което двамата с Мат излезнаха от Търговския Центар и се запътиха към киното което не беше никак близо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение   Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение Empty

Върнете се в началото Go down
 
Италиански сладолед - струва 2 точки на посещение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Из града... :: Търговси център-
Идете на: