Simply Da Best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simply Da Best

Da best Of rpg Forums
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 111
Join date : 14.07.2008

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША EmptyВто Юли 15, 2008 11:50 am

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Bedroom-furniture-online
Върнете се в началото Go down
https://simplydabest.bulgarianforum.net
Inyqsha

Inyqsha


Брой мнения : 9
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША EmptyПет Юли 18, 2008 8:13 pm

Рей тъкмо бе стоварил багажа на Инуяша в стаята му и се бе омел както по-големият му брат му бе наредил.
Сега Инуяша се любуваше на гледката през прозореца с неугасваща от лицето му усмивка.
-Скоро... - появи се злобното изражение на лицето му - Съвсем скоро скъпа! - повтори си той.
-Ей Ину... - появи се Рей на вратата.
-Какво искаш? - погледна го сърдито Инуяша. Мразеше да прекъсват плануването ходовете му.
-Ммм... стаята ми е твърде голяма...
-Разбира се глупако! нали затова плащам толкова!
-Но... Ину...
-Престани да ми хленчиш! - заповяда Инуяша и му даде знак да се разкара.
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША EmptyНед Юли 20, 2008 10:54 pm

-Каза да дойда в стаята ти.. - започна Алекс, но остана на вратата.
-Знам какво съм казал - влизай! - заповяда Инуяша точно както някога и момичето го изпълни.
-Виж, благодарна съм, че ми позволи да остана, но нали не мислиш, че... благодарността ми граничи с глупост? не знам какво очакваш в замяна но... Ину... нещата не са както някога... - каза тя и млъкна.
Върнете се в началото Go down
Inyqsha

Inyqsha


Брой мнения : 9
Join date : 18.07.2008

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША EmptyНед Юли 20, 2008 11:10 pm

-Не са, но ще бъдат такива в следващия месец и 15 дни!
Алекс наведе глава.
-До тогава искам Рей да бъде обучен!
-Но Рей е хлапе! Не може да го караш...
-Можех да накарам ТЕБ! Ти ще се справиш с него! Twisted Evil И гледай да схване, защото знаеш моите методи. - той вече се бе доближил до нея и заплашваше във всеки момент да я притисне, но се отдръпна - Отивай да си лягаш. От утре обучението му да започне...Иии... ако искаш обади се на "приятелчетата ти"
Върнете се в началото Go down
Alex Louren

Alex Louren


Брой мнения : 20
Join date : 17.07.2008
Age : 33

Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША EmptyНед Юли 20, 2008 11:14 pm

-Не! Няма да им се обаждам! - дръпна се от него Алекс.
Всъщност искаше да чуе веселата банда, но... за момента просто трябваше да угажда на шефчето... доколкото бе разумно...и доколкото съзнанието й позволяваше. - Лягам си - каза тя.
-Хубаво - бе единствения отговор и момичето излезе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША   Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША Empty

Върнете се в началото Go down
 
Обзавеждане на стаите: спалня 2 - НАЕТА ОТ ИНУЯША
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Simply Da Best :: Настаняване :: Квартира "Париж"-
Идете на: